Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

Subtotal: €0,00 EUR

Made in Lithuania
Fast delivery
YOU MAY ALSO LIKE

Koncentracijos svarba

Pradėjote domėtis kosmetikos sudėtimi, tačiau manote, kad aktyviųjų ingredientų įtraukimas į odos priežiūros rutiną gali būti painus procesas? 

 

Skirtingi aktyvūs ingredientai sprendžia skirtingas odos problemas.

MERGINA SU REGENERUOJANČIU SERUMU SU KERAMIDAIS IR HIALURONO RŪGŠTIMI    

Glikolio rūgštis - padeda kovoti su akne ir šviesina jos paliktus randelius.

 

Azelaino rūgštis - slopina veido raudonį ir ramina veido odą. 

 

Hialurono rūgštis - drėkina odą, suteikia jai stangrumo, elastingumo.

 

Niacinamido rūgštis - mažina poras, sebumo išsiskyrimą, hiperpigmentaciją. 

 

Retinolis - efektyviai mažina smulkias raukšleles ir odos pigmentaciją, tad puikiai tinka brandžios odos priežiūrai.

 

Visgi, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į tai, koks ingredientas tinkamiausias tavo odai, bet ir kokia yra koncentracija naudojamose kosmetikos priemonėse.

 

Ar aukštesnės koncentracijos aktyvieji ingredientai suteikia geresnį ir greitesnį efektą?

 

Trumpai atsakant, didesnė koncentracija nereiškia, kad produktas bus efektyvesnis.

 

Jeigu tik pradedi naudoti aktyvius ingredientus, ypatingai rūgštines priemones, reikėtų pradėti nuo mažesnės koncentracijos ir stebėti odos reakcijas. Pradžioje galima naudoti produktą 2 kartus per savaitę, palaipsniui pradedant naudoti kasdien. Jeigu oda lengvai toleruoja mažos koncentracijos aktyvius ingredientus, esant poreikiui, galima pereiti prie aukštesnės koncentracijos. Atmink, kad svarbiausia odos priežiūroje yra nuoseklumas.

 

Nuolatinis mažesnės koncentracijos priemonės naudojimas turės didesnį poveikį odai nei aukštos koncentracijos priemonių panaudojimas retkarčiais. Pavyzdžiui, jei susiduriate su akne, kasdienis veido prausiklio su 7% glikolio rūgštimi naudojimas namuose suteiks žymiai efektyvesnius ir ilgalaikius rezultatus nei vienkartinis rūgštinis veido valymas, kurio metu naudojama 35% glikolio rūgštis.

 

MERGINA SU SPUOGUOTŲ VEIDU IR GILIAI VALANTIS PRAUSIKLIS SU 7% GLIKOLIO RŪGŠTIMI

 

Koks yra saugus aktyviojo ingrediento koncentracijos procentas naudoti namuose?

 

ODA PRO kosmetika yra skirta naudoti namuose, todėl produktuose esanti aktyviųjų ingredientų koncentracija yra saugi naudoti savarankiškai. Visų produktų sudėtys yra kruopščiai apgalvotos ir sukurtos konsultuojantis su dermatologais bei atliekant laboratorinius tyrimus, kad būtų užtikrintas didžiausias galimas odos saugumas ir efektyvumas.

 

Svarbu atkreipti dėmesį, kad kiekvieno žmogaus oda yra skirtinga ir gali reaguoti skirtingai į tam tikrą aktyvųjį ingredientą ir jo koncentraciją, tad prieš naudojant naujus produktus, rekomenduojame priemonę ištestuoti ant mažo odos lopinėlio ir stebėti odos reakciją. 

 

Jeigu rūgštines priemones naudoji pirmą kartą, yra normalu jausti nedidelį dilgčiojimą, tačiau, jei dilgčiojimas yra per stiprus ir jaučiamas diskomfortas, geriau dėl produkto naudojimo pasitarti su savo kosmetologu ar ODA PRO komanda.

 

Nuo ko priklauso aktyvaus ingrediento procentas?

 

Kiekvienas aktyvusis ingredientas turi optimalią koncentraciją, kuri tikslingiausiai sprendžia tam tikrą odos problemą. Mūsų patyrusi dermatologų, biochemijos ir biotechnologijos ekspertų komanda labaratorijose nuolat kuria ir testuoja efektyviausias formules ir aktyviųjų ingredientų derinius tam, kad savarankiškai namuose naudojant mūsų produktus, būtų galima pasiekti efektyvius rezultatus.

 

MERGINA, RODANTI ODOS TIPUS BEI 10% NIACINAMIDO IR HIALURONO RŪGŠTIES SERUMAS, PROBLEMOS SPRENDIMUI

 

Pagal laboratorijoje atliktus mūsų komandos eksperimentus, niacinamido ir hialurono rūgšties serume esanti stipri 10% niacinamido koncentracija yra optimaliausia (saugiausia ir efektyviausia) norint sumažinti išsiplėtusias poras bei senėjimo požymius, tokius kaip netolygus odos atspalvis, paraudimas, sausumas ir odos švytėjimo trūkumas. Tuo tarpu aknei skirtos linijos giliai valančiame 7% glikolio rūgšties prausiklyje parinkta rūgšties koncentracija efektyviai mažina odos bėrimus ir sebumo perteklių, giliai valo poras, lygina odos tekstūrą ir šviesina randelius. Svarbiausia, dėl tinkamos glikolio koncentracijos, šis prausiklis nesausina odos ir tinka kasdieniam naudojimui.

 

REKOMENDUOJAME