Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

Subtotal: €0,00 EUR

Made in Lithuania
Fast delivery
YOU MAY ALSO LIKE

Azelaino rūgštis - visa tiesa apie jos naudą veido odai

Azelaino rūgštis ir produkto tekstūra

 

Turi jautrią odą, kuri linkusi į pasikartojančius bėrimus, pigmentines dėmes, odos raudonį, ar išsiplėtusias poras? Tuomet skaitykite toliau ir sužinokite apie vieną naudingiausių ingredientų, kurį siūlome įtraukti į savo veido odos priežiūros rutiną. 

 

Veido raudonis (rožinė), aknė ir jos palikti randeliai odoje, bei odos uždegimai - tai dažnos odos problemos, kurioms reikalinga ypatinga odos priežiūra. Susiduriant su šiomis problemomis, dermatologai ir kosmetologai vis dažniau rekomenduoja į odos priežiūros rutiną įtraukti kosmetikos priemones, kurios savo sudėtyje turėtų vieną efektyviausių ir saugiausių rūgščių - azelaino rūgštį.

 

Kas yra azelaino rūgštis?

 

Pirmiausia, tai yra antibakterinė rūgštis, kuri veikia bakterijas, sukeliančias įvairias odos problemas. Efektyviai sumažinus ar pašalinus bakterijas, gali matomai sumažėti tokios problemos kaip raudonis, spuogai ar aknė.

 

Azelaino rūgštis nepriklauso nei AHA, BHA nei PHA rūgštims; ji yra dikarboksirūgštis. Kosmetikos priemonėse azelaino rūgštis naudojama laboratorijose susintetinta forma, nes tai yra žymiai saugiau bei efektyviau naudojant kremuose, prausikliuose, ar serumuose.

 

Azelaino rūgšties nauda ir rezultatai

 

Azelaino rūgštis pasižymi šveičiamuoju, inkštirus šalinančiu, priešuždegiminiu bei bakterijas naikinančiu poveikiu, dėl to priemonės su azelaino rūgštimi ypač tinka probleminės odos priežiūrai. 

 

ODA PRO daugiafunkcinis prausiklis, praturtintas azelaino rūgštimi (2,5 %), niacinamidu (5 %) ir migdoline rūgštimi (2,5 %) yra sukurtas visų odos tipų kasdienei priežiūrai ir užtikrina akivaizdžiai lygesnę ir skaistesnę odą. Šis prausiklis giliai valo, reguliuoja sebumo išsiskyrimą, mažina poras ir lygina odos netobulumus, nepažeisdamas odos barjero. Sinergiškai veikdami aktyvieji ingredientai padeda atkurti natūralų odos toną: šviesindami tamsias dėmės, paraudimusi, bei odos spalvos pakitimus. Kasdien reguliariai naudojant šį azelaino rūgšties prausiklį, oda tampa subalansuota, matinė ir skaisti.

Paaiškinimas apie azelaino rūgšties savybes ir aktyvuosius ingredientus

Norint pasiekti geriausių rezultatų, būtina azelaino rūgštį naudoti bent 4 savaites. Svarbu tai, kad naudojant reguliariai, azelaino rūgštis dar ir padidina odos toleranciją kitoms rūgštims.

 

Kokiai odai tinka?

 

Azelaino rūgštis tinka visiems odos tipams, net ir jautriai odai, nes ši rūgštis yra daug švelnesnė nei daugelis kitų. Visgi, aukštesnės koncentracijos azelaino rūgštis gali sukelti tokius šalutinius poveikius, kaip stiprus dilgčiojimas, odos sausumas, paraudimas ar odos lupimasis.

 

Daugiafunkciniame azelaino rūgšties prausiklyje esanti 2,5% azelaino rūgšties koncentracija yra visiškai saugi ir subalansuota net ir jautrios odos kasdienei priežiūrai, tad baimintis dėl galimų šalutinių poveikių nevertėtų.

 

Kaip naudoti azelaino rūgštį?

 

Naudojant priemones, kurių sudėtyje yra azelaino rūgšties, svarbus reguliarus priemonių naudojimas. Kadangi rūgštis veikia švelniai, nuosekliai naudojant priemones rezultatus galima pamatyti po 4-12 savaičių.

 

Daugiafunkcinį azelaino rūgšties prausiklį, kaip ir kitus ODAPRO prausiklius, reikia naudoti ant drėgnos odos. Norint pasiekti pastebimą ir ilgalaikį skaisčios odos efektą, prausiklį rekomenduojama naudoti du kartus per dieną, ryte ir vakare. 

Prausiklis kasdieniam naudojimui

Rūgštinių priemonių šveičiamosios savybės jautrina odą, tad ši tampa labiau pažeidžiama ir gali greičiau nudegti saulėje, todėl svarbu į kasdienę odos rutiną įtraukti ir apsauginį kremą nuo saulės, kurio SPF būtų ne mažesnis kaip 30.

 

REKOMENDUOJAME