Left Tęsti apsipirkimą
Jūsų užsakymas

Jūsų krepšelyje nėra prekių

Tarpinė suma: €0,00 EUR

Pagaminta Lietuvoje
Greitas pristatymas
JUMS TAIP PAT PATIKS

5 priežastys, kodėl verta reguliariai valyti odą prausikliu net ir sulaukus vyresnio amžiaus (Ir kaip tai padės išvengti problemų).

Vertinate žmogų pagal jo vidų, bet ne išvaizdą? Taip tik sakote. Būtent išvaizda padaro gerą arba blogą pirmąjį įspūdį. Ir tai neramina labiausiai tuos, kurie turi aknės problemų.

Spuogai paprastai laikomi paauglių problema, kuri turėtų sumažėti palikus mokyklos suolą ir tapti istorija, kai laikas susirasti darbą ir pradėti kurti šeimą.

Kai kuriais atvejais spuogų problemos, prasidėjusios paauglystėje, išlieka gerokai ilgiau. „Kadangi ja serga mažiau vyresnio amžiaus žmonių, suaugusiųjų spuogai yra labiau socialiai izoliuojantys nei paauglių spuogai ir gali turėti didžiulį poveikį žmogaus gyvenimui“, – sakė Bostono Brighamo ligoninės gydytojas Dr. John S. Barbieri (NY Times, 2008).


FAKTAS: Odos problemos gali paveikti 30, 40 metų ir vyresnius žmones bei sukelti depresiją, nerimą ir socialinę izoliaciją.

5 priežastys, kodėl verta reguliariai valyti odą prausikliu net ir sulaukus vyresnio amžiaus (Ir kaip tai padės išvengti problemų).


1. Apsaugo nuo spuogų atsiradimo.

Reguliarus rūgštinio giliai valančio prausiklio naudojimas padeda pašalinti riebalų perteklių ir negyvas odos ląsteles, kurios gali užkimšti poras ir sukelti spuogų atsiradimą. 

2. Pagerina odos drėgmės balansą.

Mitas, kad problematiškai į spuogus linkusiai odai nereikia drėkinimo - atvirkščiai: jeigu odai trūksta drėgmės, tuomet padidėja sebumo gamyba ir tai gali paskatinti naujų spuogų formavimąsi, ar porų užsikimšimą. Reguliarus valymas prausikliu leidžia išlaikyti tinkamą odos drėgmės balansą. Švari oda geriau įsisavina drėkinamąsias ir kitas odos priežiūros priemones, todėl jos veikia veiksmingiau. Tinkamai sudrėkinus sumažėja tikimybė naujiems spuogams, o oda atrodo labiau spindinti ir jaučiasi lygesnė.

3. Maksimaliai nuvalo odos paviršių.

Vidutiniškai žogus per valandą savo veidą paliečia net 23 kartus! Prisiminkite, ką lietėte prieš tai ir supraskite, kad dalis to dabar yra ant Jūsų veido. Tai praktiškai neišvengiama, todėl svarbu bent vakare gerai nuprausti veidą prausikliu.

4. Prausiklis sustabdo bakterijų dauginimąsi.

Ant žmogaus veido odos per dieną susikaupti gali iki 100 tūkst. bakterijų. Vienos jų - gerosios ir reikiamos mūsų organizmui, bet kitos - priešiškos, sukeliančios uždegimus, kurie virsta į spuogus. Būtent prausiklis dienos gale leidžia nuvalyti susikaupusias kenksmingas bakterijas ir paruošti odą kitai dienai.

5. Tam tikri prausikliai prideda odai papildomo šviesumo.

Norime to ar ne, bet pirminę nuomonę apie žmogų susidarome iš jo išvaizdos. Šviesus, skaistus ir sveikas veidas simbolizuoja pasitikėjimą bei sėkmę, o spuogai - tam tikras vidines problemas.

Vienas geriausių veido odos prausiklių yra Lietuvoje sukurtas ir pagamintas GILIAI VALANTIS PRAUSIKLIS SU 7% GLIKOLIO RŪGŠTIMI.  

✓ Mažina poras
✓ Prideda šviesumo
✓ Lygina odos tekstūrą
✓ Mažina sebumo išsiskyrimą

 

✅ Svarbiausia: padeda turintiems spuoguotą odą.

Tokiu prausikliu prekiauja odapro.eu