Left Tęsti apsipirkimą
Jūsų užsakymas

Jūsų krepšelyje nėra prekių

Tarpinė suma: €0,00 EUR

Pagaminta Lietuvoje
Greitas pristatymas
JUMS TAIP PAT PATIKS
€48,54 €74,67

5 PRIEŽASTYS, KODĖL SPF PRIVALO ATSIRASTI JŪSŲ RANKINĖJE. YPAČ ŠIĄ VASARĄ.

1. SPF apsaugo nuo kenksmingų UV spindulių.

Pagrindinė priežastis, kodėl taip svarbu kasdien naudoti apsauginį kremą nuo saulės, kad apsaugoti savo odą nuo žalingų ULTRAVIOLETINIŲ spindulių, kuriuos skleidžia saulė.

Šie UV spinduliai daro didelę žalą odai, įskaitant pigmentines dėmes, nudegimus saulėje, ankstyvą senėjimą ir net odos vėžį (prie šitos temos dar grįšime vėliau).

Apsauginis kremas nuo saulės veikia kaip barjeras tarp odos ir saulės, sugerdamas arba atspindėdamas UV spindulius ir kartu apsaugodamas odą. Kasdien naudodami kremą su SPF apsauga galite veiksmingai apsaugoti odą nuo daugiau kaip 97 % UV spindulių, taip sumažindami odos pažeidimų riziką ir būtinybę kreiptis į gydytoją.

2. 2024 metų vasara gali būti karščiausia vasara per 40 metų!

Artėjančios karščio bangos lems ir tai, jog saulės spinduliai gali būti kaip niekad agresyvūs, todėl privalome pagalvoti apie save ir aplinkinius. Gerkite daug vandens ir nepamirškite ir nepamirškite bent kartą pasinaudoti SPF kremu.

3. Mažina nudegimo saulėje riziką (SVARBU VASARĄ).

Nudegimas saulėje yra skausminga ir nemaloni ilgalaikio UV spindulių poveikio pasekmė, kurią lydi pigmentinės dėmės, paraudimai ir sudirgimas. Nudegimas saulėje taip pat gali sukelti dehidrataciją ir nuovargį, bei karščiavimą. Reguliarus apsaugos nuo saulės priemonių naudojimas gali padėti išvengti visų šių simptomų. O svarbiausia, kodėl reikia itin saugotis nudegimų, tai rizika susirgti odos vėžiu padidėja net 13% kiekvieną kartą nudegus saulėje.

4. Apsaugo nuo ankstyvo senėjimo požymių.

Raukšlės, smulkios veido linijos - tai ankstyvo senėjimo požymiai. Saulės spindulių kiekis yra vienas iš pagrindinių veiksnių, kad pagreitina natūralų odos senėjimą.

UV saulės spinduliai neigiamai veikia kolageną, kuris atsakingas už mūsų odos stangrumą, tolygią spalvą, elastinui ir kitiems svarbiems baltymams, kurie padeda išlaikyti jaunatvišką odos švytėjimą. Tai lemia priešlaikinį senėjimą.

Kasdien naudojamas kremas nuo saulės padeda apsaugoti odos kolageną ir elastiną, nes neleidžia spinduliams prasiskverbti į odą ir pažeisti svarbių odos elementų.

5. Sumažinkite odos vėžio riziką.

Dažnai vengiama kalbėti apie didelę riziką, bet statistika rodo, kad vien Jungtinėse Amerikos Valstijose, kiekvieną dieną yra nustatoma vidutiniškai 9500 odos vėžio atvejų (Odos Vėžio Institutas, 2024 metų duomenys).

Ultravioletinė saulės spinduliuotė yra pagrindinė odos vėžio priežastis. UV spinduliai pažeidžia ir keičia mūsų ląstelių DNR, todėl jos neįprastai auga ir dalijasi. Kuo ilgiau esate veikiami UV spinduliuotės, tuo didesnė rizika susirgti odos vėžiu. Kad sumažintumėte odos vėžio riziką, svarbu kasdien saugoti odą ir naudoti apsauginį kremą nuo saulės, bei riboti buvimą saulėje didžiausio aktyvumo valandomis (10-16 val.).

SVARBU! Klaidinga tikėti, kad SPF50 turi žymiai didenę apsaugą nei SPF30 - apsaugos skirtumas yra vos 1%! SPF30 blokuoja 97% UVB spindulių, tuo tarpu SPF50 - 98%.

 

 

Lietuvių pamėgtą SPF30 galite įsigyti jau dabar!


✓ Ne tik apsaugo nuo UVB, bet ir intensyviai drėkina
✓ Tinka itin jautriai odai
✓ Nepalieka jokių žymių ir greitai įsigeria
✓ Tinka ir vaikams nuo 3 metų!