Left Tęsti apsipirkimą
Jūsų užsakymas

Jūsų krepšelyje nėra prekių

Tarpinė suma: €0,00 EUR

Pagaminta Lietuvoje
Greitas pristatymas
JUMS TAIP PAT PATIKS
€48,54 €74,67

ODA PRO PRODUKTAI PAGAL INGREDIENTUS

Hidrolizuota 3 dydžių hialurono rūgštis

3 dydžių molekulinės masės hialuronas, sukurtas itin efektyviam drėkinimui - drėkina odą, suteikia jai stangrumo, elastingumo, skatina kolageno ir elastino sintezę, todėl veiksmingai mažina raukšlių matomumą ir oda tampa putlesnė.

5% Niacinamidas (Pro-Vitamin B3)

Niacinamidas yra vitamino B3 rūšies antioksidantas. Niacinamidas yra svarbus ir universalus odos priežiūros ingredientas. Jis padeda sulaikyti drėgmę odoje, mažina paraudimą, mažina poras, mažina sebumo išsiskyrimą, mažina hiperpigmentaciją, švelnina odą. Niacinamidas naudojamas spuogų mažinimui, riebalų reguliavimui ir porų išvaizdos gerinimui. Jis taip pat gali padėti numalšinti odos paraudimą, sukeltą tokių ligų kaip aknė ar rožinė.

Retinolis

Tai vitaminas A, kuris veikia skatindamas kolageno sintezę, odos ląstelių regeneraciją ir didinandamas vandens kiekį odoje, tokiu būdu lygina smulkias raukšleles ir gilias raukšles, padeda patobulinti odos tekstūrą. Dėl vandens sulaikymo odoje, ji tampa putlesnė, vizualiai susitraukia odos poros. Taip pat retinolis šviesina randus ar pigmentines dėmes, reguliuoja odos sebumo išsiskyrimą, gerina aknės būklę.

Gintaro rūgštis
Padeda atkurti odos stangrumą ir elastingumą, lėtina odos senėjimo procesus, apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų poveikio. Puikiai išvalo odą bei nepažeisdama apsauginio odos barjero suaktyvina jos mikrocirkuliacijos procesus.

Vitaminas C (Ascorbyl palmitate)

Stiprus antioksidantas, kuris šviesina, skaistina ir apsaugo nuo senėjimo procesų. Vitaminas C skatina kolageno gamybą, kas padeda išlaikyti odos stangrumą ir drėgmę odoje.  Vitaminas C taip pat mažina poras, todėl oda atrodo lygesnė. Šis antioksidantas taip pat stabdo melanino, kuris atsakingas už hiperpigmentaciją, gamybą, todėl lygina odos toną ir mažina dėmeles.

Sekite mus @ODAPRO